galeria projektów

liniapozioma

nasze pomysły na wnętrza

Sypialnia na poddaszu wydzielona przeszkloną ścianą. Wieczornej intymności dodaje przesuwana zasłona. Nastrojowa atmosfera sypialni uzyskana została dzięki połączeniu przytulnych materiałów  z nowoczesnym przeszkleniem i tradycyjnymi belkami stropowymi.

Zapisz

Projekt dużej łazienki przy sypialni właścicieli. Aranżacja w nowoczesnej stylistyce z dużym lustrem i płytkami typu patchwork. Całość uzupełniają drewniane materiały użyte w celu nadania przytulnego charakteru łazience.

Projekt domu w Gnieźnie. Jednolita stylistyka aranżacji dla części dziennej domu. Kuchnia otwarta na salon. Na życzenie inwestorów pojawił się motyw surowego betonu w postaci ściany w korytarzu, za którą ukryta jest szafa. Całość łączy drewniana podłoga , która ociepla stylistykę.

Projekt małej łazienki. Stylistyka powstała przez połączenie płytek o surowym industrialnym charakterze z dużą ilością drewna. Oryginalnym elementem jest dekoracja w postaci naturalnego mchu. Zróżnicowanie materiałów optycznie powiększa pomieszczenie.

Wnętrze salonu połączonego z jadalnią. Miejsce dla całej rodziny. Salon z modułową sofą i możliwością przestawiania jej elementów.  Kominek umieszczony w ciągu zabudowy meblowej mieszczącej pojemne szafy i regał rtv.

Projekt pokoju gościnnego z funkcją domowego biura. Przyjemna kolorystyka będzie odpowiednia zarówno dla gości jak i do pracy.

Pokój zaprojektowany dla nastoletniej miłośniczki podróży. Pastelowe kolory dodają przytulności i podkreślają dziewczęcy styl. Mapa na ścianie pozwoli oznaczać odwiedzone miejsca na świecie.

Pokój dla kilkuletniego chłopca. Dużo miejsca do zabawy i przechowywania na wysokości małego dziecka. Do zabawy kącik tablicowy, w strefie sypialni łóżko w kształcie domku według indywidualnego projektu.

Projekt apartamentu hotelowego dla Hotelu w Starej Kamienicy w Gnieźnie. Dwupokojowy apartament z wydzieloną sypialnią oraz dziennym salonem i nowoczesną łazienką.

Przestrzeń dzienna przy sypialniach domowników. Ciepłe kolory drewna podłogi i belek stropowych zostały uzupełnione o elementy metalowe i delikatne pastele. Kącik czytelniczy z podwieszanym fotelem jest magnetycznym punktem w tym wnętrzu.

Reprezentacyjny hol wejściowy z garderobą. Elementy w stylu angielskim dodają elegancji wnętrzom, ciepły kolor ścian uzupełnia aranżację.

Projekt otwartej kuchni z jadalnią. Angielski styl Hampton wzbogacony o bardzo eleganckie detale i ocieplony kolorami drewna. Całość tworzy bardzo wytworną ale też przytulną aranżację.

Projekt domowego biura w stylu skandynawskim z funkcją gościnnej sypialni. Miejsce do pracy i wypoczynku. Nowoczesne elementy zostały  połączone z klasycznym stylem mebli posiadanych przez właścicieli.

Projekt pokoju hotelowego dla Hotelu w Starej Kamienicy w Gnieźnie. Stylistyka dostosowana została do zaprojektowanej wcześniej reprezentacyjnej części hotelu czyli holu wejściowego z recepcją i restauracji.

Gabinet urządzony w domu. Łączy funkcję biurową i wypoczynkową.  Połączenie klasycznej stylistyki z nowoczesnymi dodatkami.

Projekt pokoju dziecięcego dla dwóch chłopców w wieku przedszkolnym. Wydzielono strefy do nauki, zabawy i do spania. Pod skosami dachu zaprojektowane zostały szafki do przechowywania. Ulubionym elementem chłopców jest piętrowe łóżko.

Projekt przytulnej sypialni z autorskim motywem fototapety obrazującej chmury na niebie.  Półka na książki na kształt drzewa wg indywidualnego projektu.